Subskrypcja
Zamów newsy na e-mail:
 


 


   

 


Muzeum to dział w którym mamy okazję zobaczyć najrozmaitsze stare gadżety z naszego ulubionego filmu! Aby wybrać odpowiedni dział wystarczy kliknąć na którymś z przycisków po prawej stronie. A co się pod nimi kryje?

stare fotografie - to zazwyczaj czarnobiałe zdjęcia z dawnych czasów, które można było nabyć na rozmaitych targach, w sklepach z fotosami czy wreszcie w fanklubach.

wycinki prasowe - artykuły z dawnych lat, które - zazwyczaj w kiepskim stanie -przetrwały w kolekcjach dawnych fanów.

książki i plakaty- tutaj mamy okazję zobaczyć pierwsze wydania książek - zarówno te klubowe jak i nieco późniejsze z oficjalnego obiegu.

figurki kennera - ludziki wyprodukowane na licencji Lucasfilmu w latach 1978-1985 przez amerykańską firmę Kenner.

polskie figurki
- ludziki produkowane w Polsce za komuny. Młodsi czytelnicy mają okazję na własne oczy zobaczyć jak to w owych czasach było "lepiej" :).

zagraniczne podróbki - okazuje się, że nie tylko w Polsce mieliśmy do czynienia z falą słabo zaawansowanej pod względem technologicznym produkcji.

rozmaitości - tutaj umieszczam rozmaite ciekawostki, które wpadły mi w ręce, należące do zbyt małych grup, aby zakładać dla nich osobne działy.

fandom '80 - A to wzruszające materiały przygotowywane przez fanów w latach osiemdziesiątych. Wpadły mi w ręce dzięki byłemu prezesowi jednego z dawnych fanklubów.